29-30 січня у Києві пройде тренінг для журналістів та громадських активістів від Української Правничої Фундації та судової групи Реанімаційного пакету реформ під назвою “Українська Феміда. іЛюстрація”.
Дедлайн реєстрації – 24 січня.
Під час тренінгу учасники:
– здобудуть теоретичну базу знань щодо особливостей судової реформи та процесу люстрації;
– дізнаються “рецепти” судової реформи;
– опанують механізми пошуку резонансних тем та їх висвітлення;
– прослухають успішні журналістські кейси та дізнаються, яку роль мають відігравати журналісти в очищенні судової влади;
– з’ясують способи захисту прав журналістів під час гучних розслідувань.
Провідні експерти з судової реформи готові поділитись з Вами інсайдерською інформацією та власним досвідом, аби спільними зусиллями сприяти формуванню справедливого правосуддя в Україні.
Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Також передбачена компенсація витрат на квитки до 600грн (квитки на поїзд – лише купе та плацкарт).
Заповнюйте реєстраційну форму учасника за цим посиланням до 24 січня включно: goo.gl/forms/2BYuukH3fP. Підтвердження участі та деталі заходу учасники отримають 25 січня електронною поштою та за телефоном.
За додатковою інформацією звертайтеся – 098 096 83 03, Ірина Горлач
0967809897, Юлія Мішина
Про судову групу РПР:
Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) є громадською платформою, яка об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні.
Група РПР з судової реформи – одна з пріоритетних груп ініціативи. До складу групи входять понад 30 кращих українських експертів у галузі права: правники, судді, адвокати, науковці, а також представники міжнародних організацій. Група почала свою роботу з березня 2014 року.
Про Українську Правничу Фундацію:
Заснована у 1992 році, Українська Правнича Фундація працює над становленням України як правової держави шляхом створення досконалої правової системи, піднесенням престижу професії правника, відродженням наукових і освітянських традицій української школи права, розбудовою системи захисту прав людини, утвердженням в Україні верховенства права.