Шукаєте нові підходи до висвітлення реформ на локальному рівні? Прагнете, щоб ваші матеріали допомагали вирішувати проблеми громади? Запрошуємо відвідати дводенний тренінг «ЖУРНАЛІСТИКА РІШЕНЬ: як впливати на зміни у своєму місті?».
Solution Journalism, або «журналістика рішень» – це не просто модний тренд у професійній діяльності журналістів. Це спроба знайти відповіді та рішення на безліч питань і проблем.
Цей тренінг для тих, хто хоче не тільки передруковувати прес-релізи заходів, писати хвалебні оди органам влади та політикам, чи лише описувати суспільні проблеми, а прагне шукати реальні механізми їх вирішення.
До участі запрошуються представники місцевих ЗМІ, які проживають, або працюють в Донецькій та Луганській областях.
ДАТИ ТРЕНІНГІВ
- Краматорськ, 10-11 жовтня 2019 р. (дедлайн прийому заявок – 2 жовтня)
- Сєвєродонецьк, 24-25 жовтня 2019 р. (дедлайн прийому заявок – 15 жовтня)
- Краматорськ, 7-8 листопада 2019 р. (дедлайн прийому заявок – 30 жовтня)
- Сєвєродонецьк, 21-22 листопада 2019 р. (дедлайн прийому заявок – 12 листопада)
Відбір учасників проходить на конкурсній основі – за змістом надісланих заявок.
Окрім можливості здобути нові навички роботи у напрямі Solution Journalism, учасники тренінгу зможуть отримати стипендії на виготовлення матеріалів про ключові реформи в Україні.
Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням.
Не забудьте обрати дату та місце тренінгу, який ви хотіли би відвідати. Поспішайте, кількість місць обмежена! Учасники, які успішно пройдуть відбір, отримають підтвердження на електронну скриньку.
Для учасників, що не проживають у місті проведення тренінгу, організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують вартість проїзду за наявності квитків.
Додаткову інформацію ви можете отримати у координаторів тренінгу: Дмитро Зінчук, тел. +38 095 085 1884, [email protected] Юлія Костащук, тел. +38 098 637 48 47, [email protected]
Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк».