Два насичені дні інтенсиву з фандрейзингу, проектного менеджменту та нетворкінгу від потужних тренерів України для активістів Полтавської області та суміжних територій!
Не пропустіть навчальний тренінг під відкритим небом – “Кроки до ефективного активізму”, який відбудеться 27-29 липня 2017 року в смт. Опішня (Полтавська обл.) на території етнопоселення “Старий хутір”. Ми будемо вчитися формувати ідею у проект та шукати ресурси на його реалізацію.
Протягом двох днів на учасників тренінгу чекають:
- Діючі інструменти фандрейзингу та проектного менеджменту задля посилення організаційної спроможностей ОГС і громадських активістів;
- Нетворкінг та розбудова партнерства: напрацювання ідей спільних проектів і планування їх реалізації. Отримання навичок ефективної комунікації в команді та з іншими стейкхолдерами (влада, бізнес тощо).
- Обмін досвідом реалізації екологічних проектів на місцях.
З програмою тренінгу можна ознайомитися тут.
До участі запрошуються представники громадських організацій та активісти з початковим досвідом у проектній діяльності, які діють на території Полтавської області та суміжних регіонів та працюють в напрямках охорони довкілля, енергозбереження, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, адаптації до змін клімату, урбаністики та молодіжної політики.
Для участі просимо заповнити реєстраційну форму. Дедлайн подачі заявок 20 липня включно. Про результати відбору учасників буде відомо після 21 липня.
Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників трансфером Полтава-Опішня, необхідним спорядженням (намет, каремат, спальник), 3-х разовим вегетаріанським харчуванням та проживанням в наметовому містечку з комфортною інфраструктурою на території зеленої садиби “Старий хутір”. Участь у тренінгу можуть брати максимум 2 представники певної громадської організації. Витрати за доїзд учасників до Полтави не компенсуються.
Організатори: ГО “Суспільний проект “ЕКОЛТАВА” спільно з ГО “Товаристо охорони природи м. Кременчука” та Національним екологічним центром України, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта, у рамках проектів “Центр сталого розвитку Полтавщини”(Link) та CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях)