Регіональний навчальний центр з наукових досліджень в охороні здоров’я, Інформаційно – ресурсний тренінговий центр ім. заслуженого лікаря України С.В. Комар при Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ – інфекцію / СНІД» НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України та Громадська організація «Дитинство – без СНІДу» запрошують взяти участь у тренінгу »НАЛЕЖНА ПРАКТИКА БІОМЕДИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ Зміцнення потенціалу в області якості проведення біомедичних досліджень », який відбудеться 16-19 жовтня 2017 року, у Київі, Україна.
Прохання заявки направляти на електронну пошту [email protected] до 15 серпня 2017 року. Реєстраційну форму можна отимати за тією ж адресою.
Про тренінг
На даний час добре відома ключова роль наукових досліджень в галузі охорони здоров’я в поліпшенні здоров’я і стимулюванні національного економічного зростання. За останні кілька років ми стали свідками збільшення кількості проведених біомедичних досліджень в країнах, що розвиваються. Однак їх якість необхідно покращувати для відповідності прийнятим міжнародним стандартам, щоб дані дослідження не залишалися невизнаними і мали потенціал для соціального і економічного впливу.
Метою тренінгу є трансляція передових знань і навичок з належної виробничої практики біомедичних досліджень за участю людини.
Завдання тренінгу:
Забезпечити учасників необхідними знаннями та навичками управління дослідженнями за участю людини;
сприяти:
в розумінні важливості дотримання принципів якості та етики в проведенні біомедичних досліджень за участю людини;
в зміцненні навичок в реалізації вищевказаних принципів;
в прийнятті дослідника відповідальності і застосування отриманих навичок у повсякденній роботі.
Тренінг надасть учасникам практичні інструменти для розробки, проведення, оформлення звітності біомедичних досліджень відповідно до міжнародних принципів якості та етики.
Цільова аудиторія
Даний тренінг призначений для навчання команд дослідників, які проводять / планують проведення біомедичного дослідження за участю людини, учасники тренінгу будуть працювати в групах по 2-3 людини.
Учасникам необхідно мати при собі матеріали, розроблені для проведення свого дослідження. Щонайменше, необхідна наявність проекту протоколу або проекту заявки на проведення дослідження.
У пріоритеті команди дослідників з багаторічним та / або мультісайтового неклінічними дослідженнями.
Курс буде проводитися російською та англійською мовами з послідовним перекладом російською мовою. Таким чином, очікується, що учасники повинні володіти достатнім рівнем письмової та усної англійської та / або російської мови.
Строк подачі реєстраційної форми
Бажаючі мають надати наступний пакет документів :
- Заповнена реєстраційна фома (надсилається за запитом )
- Резюме
- Мотиваційний лист
- Сканована копія паспорту
- Лист – рекомендація від керівника
Пакет документів просимо надіслати до 15 серпня 2017 року на адресу: [email protected]; [email protected] або на поштову адресу:
Республика Казахстан, город Астана,
Республиканский центр развития здравоохранения
010000, ул. Орынбор 8, кабинет 504
Контактна інформація
Для отимання додаткової інфомації , отримання реєстраційної форми, прохання зветатися до координатора Наталії Мойсєєвої (e-mail: [email protected])