Громадська організація “РЕОМ” оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
Збройна агресія, період подальшого врегулювання конфлікту та випадки вимушеного переселення осіб посилюють масштаби та інтенсивність вже наявних форм насильства, а також призводять до появи нових.
Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки постраждалих осіб, їх ментального відновлення та повернення до повноцінного життя, роботи з повторною травматизацією.
Під час тренінгу учасники та учасниці зможуть, серед іншого:
- проаналізувати поняття статі та гендеру, гендерно-обумовленого насильства, визначити його причини та види;
- поглибити свої знання в міжнародному та Українському законодавстві з питань протидії гендерно-обумовленому насильству;
- ознайомитись з механізмами попередження та реагування на гендерно-обумовлене насильство, принципами допомоги групам ризику;
- опанувати новітні методи психологічної роботи з постраждалими, в тому числі, першу психологічну допомогу та кризову інтервенцію;
- зануритись до арт- та психотерапевтичних методик;
- розглянути практичні кейси.
Тренінг буде проходити 28 квітня – 01 травня 2023 року у місті Черкаси. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.
Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 21 квітня 2023. Про результати відбору буде повідомлено до 20:00 23 квітня 2023 на електронну адресу кандидата/ки.
За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected].
Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.