Тренінг від найкращих: Як журналістам писати про ЛГБТ?

Початок: 20.05.2017 о 11:00
Закінчення: 20.05.2017 о 17:00
Адреса: вулиця Суворова, 4/6, Київ, Київ, 02000, Україна
Місце: Медіа Хаб
ВБО “ТОЧКА ОПОРИ”
Телефон: +380930380323
E-mail: [email protected]

Завершено

istoriya-lgbt-ruhu-v-ukraini-2442-3-4230
Тренінг від найкращих: Як журналістам писати про ЛГБТ?

20 травня у місті Києві пройде тренінг на тему: “Як журналістам писати про ЛГБТ?”.

Тренінг вестимуть: Володимир Бєглов, журналіст та громадський активіст. Співзасновник видання про успішних українців TheUkrainians та онлайн-радіо SKOVORODA. Автор проекту Majority of Minorities, поет. та Ірина Земляна, медіа експертка Інституту масової інформації та тренерка з безпеки.

Для участі потрібно заповнити анкету до 24 квітня. 

Організатором тренінгу є ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” у співпраці зі “Інститутом Масової Інформації”. До участі у заході запрошуються як мешканці та мешканки Київської області та Києва, а так само й інших куточків України — Полтавщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Черкащини, Львівщини, Хмельниччини та Волині. Загалом у «Школі» візьмуть участь понад 15 нинішніх та майбутніх працівників та працівниць медіа.

У програмі тренінгу учасників та учасниць очікувало поєднання теоретичної інформації та практичних завдань на такі теми, як: базова інформація стосовно ЛГБТ; стереотипи щодо представників та представниць ЛГБТ; роль ЗМІ у формуванні образу гомосексуалів/гомосексуалок та трансгендерів/трансгендерок; проблема гомофобії та мови ненависті у медіа; науковий погляд на гомосексуальність та трансгендерність.

Учасники та учасниці зможуть налагодити відкритий діалог з відкритими до спілкування представниками ЛГБТ-спільноти. Особливістю спілкування з «Живою книгою» буде можливість отримати відповіді на будь-які власні питання.

Тренінг став можливим за фінансової підтримки фонду Sidaction – французький фонд, який розпочавроботу  в 1994 році. Основна мета роботи: підвищення обізнаності про ВІЛ/СНІД, боротьба зі стигмою та дискримінацією уразливих груп, збір благодійних коштів на боротьбу зі СНІДом.  Sidaction фінансує програми у понад 29-ти країнах.