Тренінг: “Волонтер як «універсальна» одиниця допомоги” в рамках Днів Америки у Полтаві

Початок: 05.11.2015 о 08:00
Закінчення: 05.11.2015 о 17:00
Адреса: Котляревського, 2-й поверх, кімната №213, Полтава,
Місце: Центр Вікно в Америку

Завершено

11223616_1481138495523067_5980970550890763740_o
Тренінг: “Волонтер як «універсальна» одиниця допомоги” в рамках Днів Америки у Полтаві

Презентація у рамках Днів Америки у Полтаві відбудеться у формі тренінгу
5 листопада 2015 р., 14.00 – 18.00

Програма презентації проекту «Спільноти самодопомоги» (Community Self-Help), що здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні*

14.00 до 17.30 “Волонтер, як «універсальна» одиниця допомоги”:
– як волонтерство змінило США, вплив спільнот самодопомоги на сучасну Америку;
– робота волонтерської групи;
– коли варто рух оформляти у громадську організацію?
– вигорання волонтерів, запобігання, усунення наслідків;
– як не впасти в «депресію»? Що робити із помислами?
– американська система надання Першої допомоги, що запобігає вигоранню рятівників та ін.
17.30 – 18.00 – вручення сертифікатів проекту.
Адреса проведення: Центр Вікно в Америку, Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського, 2-й поверх, кімната №213.

Тренінг проведуть:
Марта Пивоваренко – психолог з 12-річним стажем консультування та психологічних тренінгів. Спеціаліст у галузі психології управління, стрес-менеджменту та коучінг-лайф. Розробник тестів та нових технології скрінінгу, оціночних методик. У рамках минулорічної програми Єльського університету, а саме Yale School of Medicine (New Haven, Коннектикут, США) Марта Олексіївна пройшла підготовку із першої психологічної допомоги (PFA) та терапії травми** і є випускницею програми «Відкритий світ»*** http://z-gazette.com/yale. Завдяки програмі заснувала “Школу Першої Психологічної Допомоги” (віртуальний формат телемостів, 109 спеціалістів із 21 міста України)****.

До створення “Development Foundation” була засновницею Психологічної служби Майдану (грудень 2013 р.) http://www.wz.lviv.ua/news/48194 в Штабі національного спротиву. Викладач програм психологічної підготовки документалістів: «Навички інтерв’ювання жертв та свідків» для Центру громадських свобод (ЄвромайданSOS) та Школи лідерства (спільного проекту ініціативи «КримSOS» та «Нова перспектива» для кримчан-переселенців).

Олександра Єгорова – психолог-психотерапевт, тренерка із тематики гендерної рівності, стресс-менеджменту, надання першої психологічної допомоги та відновлення психічних функцій при ПТСР (посттравматичному стресовому розладі). Помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні, працює з молодіжними, спортивними програмами та программами для середньої школи.

Віталій Харечко – менеджер-маркетолог із 10-ти річним досвідом ведення кампаній для найбільших підприємств Західної України. Громадський діяч, співзасновник ГО «Development Foundation»http://foundationdv.com/ Тренер з напрямку бізнес-планування на освітній програмі «Перший бізнес» Інститутом Громадського Лідерства, проекту «Спільноти самодопомоги», в рамках якої відбуваються тренінги.

Ви бажаєте прийняти участь? Зареєструватись можна до 4-го листопада, 18.00:
1. надіславши запит із темою листа: “Участь у тренінгу 5/11/2015″ на електронну скриньку: [email protected], у тілі листа вказуєте: ПІП, ГО та мобільний телефон;
2. оформити заявку у електронному вигляді, що гарантує Вашу участь у заході. Вам лише потрібно перейти за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch?v=hSO_JrHa7cM і заповнити форму.

1. * Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
2. ** Assessment of behavioral health and treatment of patients who have experienced traumatic stress/Оцінка психічного здоров’я та лікування пацієнтів, які пережили травматичний стрес.
3. *** Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів законодавчої гілки влади США, отримує щорічне фінансування від Конгресу.
4. **** Тренінги Школи ППД розроблені за матеріалами Національного центру дослідження посттравматичного стресового розладу (ПТСР)www.ncptsd.va.gov і Національного центру дослідження дитячого посттравматичного стресу www.NCTSN.org. Викладачами Школи стали імениті тренери д-р Патріція Вотсон, д-р Айпріл Нейчурал та д-р Брюс Янг та інші фахівців із США.