Ви жінка, на вас вплинув конфлікт, і ви хочете долучатися до прийняття рішень у своєму місті, області, у всій країні? Ви можете себе назвати активісткою чи активістом, представляєте громадську організацію або є представником/-ницею місцевих органів влади? Цікавитесь темами ґендерної рівності, правами людини? Приходьте на форум-виставу та стратегічну сесію – будуймо ґендерно чутливу країну разом.
Показ форум-вистави відбудеться за результатами дводенної творчої майстерні про сьогоднішні перешкоди на шляху до рівності внутрішньо переміщених жінок-активісток. Авторками сценарію та актрисами вистави стануть безпосередньо жінки-активістки. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втрутитися у хід сюжету та випробувати власні стратегії для вирішення вказаних проблем.
На відкритій дискусії відбуватиметься планування подальших адвокаційних дій на місцевому та/або національному рівні за участі представників місцевої влади, громадських організацій, медіа та жінок-переселенок.
Захід відбудеться 29 квітня 2018 року в 14:30 в конференц-залі IRIS art HOTEL за адресою м. Харків, вул.Святодухівска, 6а (колишня вул. Пролетарська).
Вхід вільний.
Ініціатива “Одна з нас” реалізовується ГО “Театр для діалогу” в рамках проекту ООН Жінки “Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки”, за підтримки Уряду Швеції. ООН Жінки є структурою Організації Об’єднаних Націй, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав та можливостей жінок.
ГО “Театр для діалогу” працює з жінками по всій Україні вже три роки. За цей час нам вдалося представити досвід українських жінок, які відчули на собі збройний конфлікт, не тільки народним депутаткам та Міністрові з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, але також виконавчій директорці глобального офісу ООН Жінки Фумзіле Мламбо-Нгкуці під час її унікального візиту до України.
Попередні вистави вустами наших відвідувачок:
“У мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які були в мене всередині. Зараз я на них поглянула з боку і знайшла вихід”, – наголосила після форум-вистави в Харкові глядачка Наталя.
“Форум-театр – це можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного і висловити свою думку, і з’являється той тендітний мир, якого багато хто сьогодні прагне”, – підкреслює громадська діячка з Бердянська Алла.
Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічної приналежності, політичних поглядів, віку, стану здоров’я та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Іри Харламової, +380663224233.
Партнери в місті Харків: Центр Гендерної Культури міста Харкова.
Більше про заходи та діяльність організації ви знайдете на сайті – http://tdd.org.ua/ та сторінці https://www.fb.com/theatrefordialogue