У Миколаєві пройде Форум практик учасницького відновлення громад

Початок: 30.10.2024 о 09:30
Закінчення: 31.10.2024 о 11:00
Адреса: Миколаїв,
Місце: уточнюється

Завершено

prostirevent_forum_ajhev
У Миколаєві пройде Форум практик учасницького відновлення громад

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» запрошує посадовців, активістів, зокрема членів громадських рад з Коблівської, Березанської, Новоодеської, Шевченківської, Бузької, Вознесенської, Миколаївської та інших громад Миколаївщини разом з представниками Миколаївської ОВА:

  • Обмінятись практиками учасницького формування місцевих Планів відновлення, Стратегій  та мобілізації ресурсів, знайти однодумців і партнерів;
  • Напрацювати рецепти стійкості та соціальної згуртованості на місцевому та обласному та національному рівнях.
  • Напрацювати концепти адвокаційних партнерських проектів з відновлення громад в тому числі на основі міжмуніципального співробітництва.

Дата та місце: 30 та 31 жовтня 2024 р, майданчик «Новий Миколаїв» (Центральна міська бібліотека для дорослих ім. М.Л. Кропивницького, вул. Марка Кропивницького (колишня Потьомкінська) 143-а, м. Миколаїв).

Формат конференції офлайн та онлайн включення в  Zoom

Анкету учасників чекаємо до 10-00, 28 жовтня 2024 р

Акредитація онлайн-учасників: тел +38 097 988 91 41 або e-mail: [email protected]  

Відібраним учасникам проїзд та проживання учасникам майстерні – за рахунок організаторів. Буде компенсовано витрати на проїзд у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів або вартість витраченого бензину.

З питань участі у навчанні звертайтесь до:

  • Тетяни Локтіонової, голови ГО «Мрій в реальність» (с-ше Березанка) координаторка Громадянській платформи по Березанській ТГ, на E-mail:[email protected] або за тел/вайбер тел/вайбер +38(099) 057-75-74;
  • Руслана Бітніша, голови ГО «Новоодеська рада старійшин» (м. Н.Одеса) координатора Громадянській платформи по Новоодеській ТГ на:mail: [email protected] або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;+38(050)394-14-40;
  • Лілії  Маткевич , координаторки громадянської платформи у Коблівській громаді тел/вайбер +38(063)101-76-72 .
  • Маріанни Капусткіної, менеджерки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», Viber +38(050)547– 81-35.  E- mail: [email protected]

Конференція відбувається в рамках ініціативи коаліції «Громадянська платформа відновлення громад Миколаївщини» при координації ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (далі ФРММ).

Мета: узагальнити успішні практики з учасницького формування місцевих Планів відновлення і модернізації місцевих Стратегій та мобілізації ресурсів для їх впровадження, зокрема на основі політики  стійкості та соціальної згуртованості, напрацювати пакет партнерських проектів з відновлення громад в тому числі на основі міжмуніципального співробітництва громад Миколаївщини.

Конференція є підсумковим заходом двох проєктів, що реалізовано за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». А саме:

  • Громадянська платформа для відбудови на краще двох громад Миколаївщини
  • Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громади

Партнерами проєктів є: Коблівська, Березанська, Бузька, Новоодеська, Шевченківська ради та громадські організації ГО «Мрії в реальність» (с-ще Березанка), ГО «Новоодеська рада старійшин», ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини»

Методичний супровід ініціативи здійснюють ГО «Форум розвитку громадянського суспільства» (м Київ), Національна платформа стійкості та згуртованості .

Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018-го року. Стратегічні пріоритети – це стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 90 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту “Побудова стійкості в конфлікті через діалог”.