3 листопада в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбудеться тренінг «Як впливати на місцеву владу та представляти інтереси громади?» для активістів, ЗМІ, молоді та бізнесу міста Володимир-Волинський.
Під час тренінгу учасники зможуть краще зрозуміти що таке «міська влада» і чим вона займається, де і як отримати потрібну інформацію, що таке пряма демократія (місцеві ініціативи, громадські слухання та електронні петиції) та що робити, щоб їх почули (робота з медіа, соціальні мережі, самвидав, двері в двері).
Захід розпочнеться о 09:30 в Хабі «Creative studio» (вул. Ковельська, 42)
Реєстрація за посиланням
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
Спікер: Михайло Шелеп – громадський активіст, політолог, експерт Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії. З 2001 року активно займається громадською діяльністю на Волині. Спочатку працює у молодіжному громадському русі, згодом очолює студентську профспілку університету. З 2005 року працює політичним експертом у луцькому аналітичному центрі. Довгий час на професійному рівні займався моніторингом виборчих процесів в статусі громадського спостерігача ОПОРИ. У 2014 році разом з однодумцями створив незалежне громадське медіа «Громадське. Волинь». Згодом, допомагав розбудовувати на Волині осередок політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль», працював в секретаріаті фракції у Луцькій міській раді. Активно займався популяризацією інструментів прямої демократії у містах та об’єднаних громадах Волинської області. На даний час працює експертом з децентралізації у Рівненській області.
Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]