13-го листопада 2015 року відбудеться офіційне закриття проекту Твіннінг в космічній галузі України щодо реалізації Європейських Космічних Програм у сфері супутникової навігації (EGNOS/GALILEO) та дистанційного зондування Землі (GMES).
Проект впроваджувався Національним Інститутом Аерокосмічних Технологій Іспанії (INTA) та Державним космічним агентством України (ДКА). Загальна мета проекту – гармонізація українського законодавства відповідно до норм та стандартів ЄС, та підтримка залучення України до космічної програми ЄС, зокрема у сферах супутникової навігації (EGNOS/Galileo) та дистанційного зондування Землі (GMES-Copernicus).
Представники мас-медіа запрошуються до прийняття участі у заході.
Що? Прес-конференція проекту Твіннінг з питань супутникової навігації та дистанційного зондування Землі. Будуть розглянуті наступні питання: Чому Україні потрібна космічна промисловість? Майбутній розвиток українських космічних технологій; майбутні плани співпраці ЄС-Україна в сфері космічної промисловості (наприклад Горизонт-2020)
Коли? 13 листопада 2015, Прес-конференція: о 12.00 год
Де? Державне космічне агентство України, м. Київ, вул.. Московська,8, кімн 633, 6-ий поверх.
Учасники: Любомир Сабадош, Голова Державного космічного агентства України
Беренд де Гроот, Керівник управління з питань співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні
Херардо Анхель Бугайо Оттоне, Посол Королівства Іспанії в Україні
Олександр Голуб, Керівник проекту від бенефіціару, Перший заступник Голови Державного космічного агентства України
Мануель Мулеро Валенсуела, Керівник проекту від Іспанії, Департамент розвитку зв’язку та бізнесу, Національний Інститут Аерокосмічних Технологій Іспанії (INTA)
Для отримання більш детальної інформації та акредитації звертатися:
Наталія Боротканич, тел. (044) 281-62-07, e-mail: press@nkau.
Олена Харитонова, тел. (044) 281-62-04, e-mail: zaika@nkau.
Основна інформація:
Даний проект Твіннінг впроваджувався з 2013 року. Бюджет проекту становить 1,450,000 євро.
Загальною метою проекту було прискорення наближення України та Європейського Союзу у космічній галузі та підвищення правового, наукового та промислового співробітництва в даній сфері.
Проекти Твіннінг об’єднують державні органи України та країн-членів ЄС з метою обміну досвідом і найкращою практикою в роботі в досягненні узгоджених реформ. Українська установа спільно з державним службовцем – Постійним Радником Проекту (RTA) від країни-члена ЄС на базі установи проводила семінари, тренінги, місії експертів та консультації для гармонізації правової бази за зразком найкращих європейських практик.