6 вересня 2021 року в Україні оголошено про початок освітньо-грантової програми для школярів та школярок з усієї України під назвою «Scientibattle». Програма заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience, імплементаційний партнер програми – Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та його ініціатива “Дівчата STEM”.
Програма має на меті сприяти популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. За результатами Всеукраїнського дослідження, проведеного Corteva Agriscience в 2019 р. серед понад 1000 міських і сільських жителів з різних регіонів України, до числа який увійшли підлітки у віці 14-18 років і батьки дітей цього віку, лише 2% підлітків обирають професії аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі.
Організаторами проєкту Scientibattle – для усіх бажаючих буде проведено онлайн інфосесію.
Захід відбудеться 13 вересня (понеділок) о 17.00 на платформі ZOOM.
Проєкт реалізується за підтримки Міністерства освіти України.
Науковий медіа-партнер – InScience, Наукуїмо
Генеральний медіа-партнер – НВ — незалежний медіахолдинг.
Онлайн медіа-партнер – Журнал «Однокласник»
Інфосесія призначена для зустрічі організаторів проєкту «Scientibattle» з зацікавленими представниками/цями шкіл чи команд в участі в одному або всіх етапах проєкту «Scientibattle».
Під час зустрічі організатори розкриють більше інформації про умови участі та дадуть відповіді на всі питання від учасників та учасниць зустрічі.
Реєстрація на захід за посиланням https://forms.gle/MmM9fLsnQFyPb2dJ6
Для участі у Презентації ви можете:
- Підключитись до конференції Zoom 13 вересня 2021 року о 17.00
Доступ через встановлений додаток Zoom: ідентифікатор конференції буде надіслано всім зареєстрованим.
Більше новин про проєкт за посиланнями
https://www.instagram.com/scientibattle/
https://www.facebook.com/scientibattle
А вже активно реалізовується перший етап проєкту, де вчені/науковиці розкривають різні аспекти агробіології на YouTube каналі проєкту.
Попереду багато цікавого.
Вірте в силу науки!
З повагою команда проєкту «Scientibattle»