Вебінар призначений для представників громадянського суспільства, які працюють з вразливими групами та бажають поглибити свої знання з правозахисної тематики й надалі використовувати їх для своєї адвокаційної роботи на міжнародному рівні.
Вебінар «Альтернативна звітність до Комітету CEDAW: практика Республіки Молдова»
Дата: 28 жовтня 2020 року
Час проведення: 10:00 – 12:00 (тривалість – 2 години)
Платформа: Zoom
Дедлайн для подачі заявок: 27 жовтня 2020 року (до 14:00)
Для кого цей вебінар?
Програма вебінару розрахована на учасників зі знаннями механізмів та інструментів ООН з прав людини, а саме Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінції щодо жінок та функцій відповідного договірного органу ООН. Участь у вебінарі відкрита для громадянських активістів з усіх регіонів України та учасників з країн Східного партнерства.
Спікерка: Наталія Вилку, виконавча директорка Центр з прав жінок (Республіка Молдова).
Робоча мова вебінару: українська та російська (для іноземної спікерки/учасників)
Протягом вебінару Ви:
- Зможете ознайомитися з досвідом жіночих організацій Республіки Молдова зі звітування в Комітет ООН з ліквідації дискримінції щодо жінок (Комітет CEDAW).
- Дізнаєтесь про досвід НУО Республіки Молдова з просування рекомендацій Комітету CEDAW на національному рівні.
Якщо Ви зацікавленні взяти участь у вебінарі, будь ласка, заповніть онлайн заявку до 14:00, 27 жовтня 2020 року:
Цей вебінар є другим з трьох вебінарів, які пройдуть протягом жовтня 2020 року та направлені на покращення адвокаційної спроможності представників громадянського суспільства з просування проблем дискримінації відносно жінок через роботу з Комітетом CEDAW в рамках процедури альтернативної звітності та розгляду індивідуальних скарг. Наступний вебінар відбудеться:
31 жовтня 2020 року (о 10:00) – Досвід звернення зі скаргами до Комітетів ООН на прикладі КЛДЖ
Цей захід проходить в рамках стипендіальної програми ЄС для громадянського суспільства країн Східного партнерства, який фінансується ЄС через проєкт «Регіональний механізм підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства».