Вебінар для педагогів “Як говорити про чутливі теми у класі? Погляд психолога та вчителя-методиста на роботу з темою дискримінації”

Початок: 22.01.2020 о 18:00
Закінчення: 22.01.2020 о 20:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

вебінар для педагогів 22 січня
Вебінар для педагогів “Як говорити про чутливі теми у класі? Погляд психолога та вчителя-методиста на роботу з темою дискримінації”

Запрошуємо на вебінар для педагогів “Як говорити про чутливі теми у класі? 

Погляд психолога та вчителя-методиста на роботу з темою дискримінації”

22 січня 18:00

“Ми вільні у виборі шляху, але не вільні у виборі наслідків. Траплялося коли-небудь кататися з водяної гірки? Можна вибирати, з котрої гірки з’їжджати, та коли вже поїхав, просто так не зупинишся. Доводиться переживати наслідки — до самого кінця”. Американський психолог Стівен Кові називає відповідальний вибір 1 з 7 звичок високоефективного підлітка. Як освітній простір може допомогти у формуванні цієї звички? Для чого складні та чутливі питання обговорювати з підлітками?

На вебінарі Анна Ленчовська розповість як психологічні особливості 14-17-річних впливають на їх реакції та поведінку, поділиться результатами досліджень про те, що відбувається з мозком підлітка у ситуації дискримінації. Ця інформація буде корисна вчителю для формування комфортного психологічного клімату у класі чи групі. Олександр Войтенко говоритиме про важливість емпатії у питаннях, що стосуються дискримінації, нетолерантності, кібербуллінгу. І поділиться досвідом, як зробити дискусії на чутливі теми безпечними.

Анна та Олександр демонструватимуть онлайн-платформу Stories that move, за її допомогою принаймні три розділи курсу громадянської освіти у 10 класі можна викладати справді дієво, залучати крутий відео-контент, використовувати змішане навчання. Тобто розмовляти з підлітками їхньою мовою та на справді вражаючих прикладах.

Приєднуйтесь до нас 22 січня о 18:00!

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

 За день до вебінару ви отримаєте на вказаний емейл листа з посиланням на вебінарну кімнату. Перевірте папку «Спам», бо іноді навіть важливі листи потрапляють до неї.

Stories that Move були розроблені під загальним керівництвом Дому Анни Франк (Нідерланди). Їх використовують партнерські організації та освітяни 7 країн світу. Проект з впровадження платформи в Україні реалізується Київським освітнім центром «Простір толерантності» у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту, Домом Анни Франк за підтримки фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».