Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Міністерство енергетики України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) запрошують журналістів взяти участь у вебінарі «Тарифо- та ціноутворення в енергетичному секторі: доступ до інформації та об’єктивне висвітлення теми».
Вебінар відбудеться 29 жовтня 2020 р. о 14:00 на платформі Zoom.
Cеред спікерів вебінару – членкиня НКРЕКП Ольга Бабій, експертка USAID Проєкту Енергетичної безпеки Надія Ярмоленко, експерт енергетичних ринків і житлово-комунального господарства Віктор Логацький, медіатренер, викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Віталій Голубєв.
Під час вебінару ви зможете дізнатися:
- як формуються і від чого залежать тарифи та ціни у енергетичному секторі;
- як держава сприяє конкуренції на енергетичних ринках;
- яку інформацію можуть отримати журналісти у відкритому доступі;
- на що варто звертати увагу під час аналізу статистичних даних;
- чи можуть громадяни впливати на тарифо- та ціноутворення у енергетичному секторі.
До участі запрошуємо журналістів загальноукраїнських та місцевих газет, онлайн-видань, телерадіокоманій, фрілансерів, блогерів, студентів журналістського та економічного профілю. Отримані знання та навички учасники вебінару зможуть використовувати в повсякденній редакційній практиці.
Участь у вебінарі безкоштовна.
Для реєстрації на вебінар заповніть, будь ласка, анкету за посиланням: https://forms.gle/sQL5uSzcodRaxHkb7
Детальна інформація з лінком і часом проведення вебінару буде відправлена зареєстрованим учасникам.
Контакти для запитань: (044) 234-52-09 (телефон), [email protected] (е-mail)
Вебінар проводиться в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України реалізує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки. Метою ініціативи є забезпечення прозорості та технічної грамотності у висвітленні в медіа тем, пов’язаних з енергетичними реформами, та сприяння посиленню енергетичної безпеки України шляхом ефективної комунікації.