Фішинги становлять особливу загрозу для українських незалежних медіа та журналістів, адже в умовах війни вони часто стають цілями кібератак. Банальна неуважність до випадкового листа може призвести до зламу акаунтів, витоку чутливої інформації, компрометації джерел та підриву довіри аудиторії. Знання про поширені техніки та схеми фішингів дозволяють уникати або зменшувати такі ризики.
При цьому розвиток технологій і штучний інтелект допомагають зловмисникам постійно удосконалювати схеми, а нам із вами — навпаки ускладнюють розпізнавання небезпечних повідомлень.
Запрошуємо журналістів, журналісток та інших представників і представниць незалежних медіа на вебінар «Як розпізнати фішинг та уникнути ризиків». На ньому експерти Лабораторії цифрової безпеки детально розкажуть:
- що таке фішинг, як він працює та чому люди на це «ведуться»;
- приклади фішингових атак у популярних сервісах та розбір основних технік і схем;
- особливості фішингів із шкідливим ПЗ, які стали поширеними під час повномасштабної війни;
- практичні поради, на що звертати увагу і як мінімізувати ризики.
Цей вебінар допоможе вам краще розуміти загрози, уникати пасток та підвищити рівень своєї цифрової безпеки.
Для кого? Журналісти/ки і представники/ці незалежних медіаорганізацій.
Коли? 20 грудня, 13:00-15:00 (за київським часом).
Де? Онлайн на платформі Zoom.
Щоб отримати Zoom-лінк та доєднатися до тренінгу, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням.
Дедлайн реєстрації — 19 грудня, 13:00.
* * *
Тренінг проводиться в межах проєкту «Розбудова потенціалу цифрової безпеки медіа та підвищення юридичної експертизи для просування цифрових прав в Україні», розробленого та реалізованого ГО «Лабораторія цифрової безпеки» у партнерсті з ЮНЕСКО та за підтримки Японії. Проєкт є частиною ширших зусиль ЮНЕСКО щодо підтримки безпеки журналістів і свободи слова в Україні.