Завтра запрошуємо на зустріч із неймовірно продуктивною менторкою платформи Viktoria Nesterenko.
Віка власним прикладом показує як шляхом грамотної фандрейзингової кампанії можна забезпечувати діяльність з соціалізації та профорієнтації дітей з малозабезпечених сімей. Вже 5 років дівчина керує Благодійний фонд “Трохи вогню”, та щомісячно й успішно залучає ресурси на діяльність фону від бізнесу та меценатів.
Тема зустрічі «Фандрейзинг нового покоління: що потрібно знати, якщо хочеш реалізувати ефективний соціальний проєкт»
У лекційному форматі розберемо питання:
- чому для реалізації свого проєкту недостатньо виграти крутий грант?
- чому фандрейзинг – це не тільки про гроші?
- як шукати великих спонсорів проєкту, якщо серед твоїх знайомих немає бізнесменів?
- які корисні знання може взяти соціальний менеджмент з менеджменту комерційного?
Чекаємо 24 листопада о 10.00 в zoom, тих хто хоче навчитись залучати ресурси на соціально значущі проєкти:)
Свій запит на натхнення та питання до лекторки можна залишити у формі реєстрації тут.
Про лекторку Вікторію Нестеренко: «Я керую волонтерською програмою вже 10 років та благодійним фондом «Трохи вогню» — 5 років, паралельно брала участь в різних проєктах, щоб бачити зсередини, як хто що реалізує. Можу розказати про свої 100500 факапів та перемог! Два роки назад мені випала нагода створити курс «Проєктний менеджмент» в рамках освітньої програми «Урбаністичні студії» ХНУ імені В. Н. Каразіна, де я структурувала весь свій досвід та порівняла його з академічними дослідженнями. Консультуючи проєкти своїх студентів, я зрозуміла, що маю достатньо знань, щоб допомогти комусь стартувати зі своєю ідеєю».
Вікторія консультує у сферах благодійності, урбаністики, проєктного менеджменту, фандрейзингу та розробки комунікаційної стратегії збору коштів на краудфандингу.
Вікторія долучилась до платформи, бо намагається робити все, що в її силах, щоб Харків з кожним днем ставав кращим: «Для мене важливо ділитись не тільки пожертвами та волонтерством, а ще й своїми знаннями, бо комусь вони допоможуть набити менше шишок, ніж я їх набила свого часу».