Вебінар «Люди, які вживають наркотичні речовини, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика»

Початок: 03.08.2023 о 11:00
Закінчення: 03.08.2023 о 13:00
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

Image_DII_Legal protection of drug users_2022.08.03
Вебінар «Люди, які вживають наркотичні речовини, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика»

Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Люди, які вживають наркотичні речовини, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика». Вебінар організується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Коли?

3 серпня 2023 року о 11.00 год. Тривалість – 2 години.

Де?

Онлайнова зустріч на платформі Zoom. Звертаємо вашу увагу, що під час заходу передбачено спілкування з експертами, тому бажано мати мікрофон та камеру.

Кого запрошуємо?

Адвокати(-ки), юристи(-ки), судді та представники(-ці) інших правничих професій. Ми також заохочуємо участь науковців(-иць), викладачів(-ок) та студентів(-ок) у сфері права.

Про що йтиметься?

  1. Криміналізація споживання та зберігання психотропних речовин для власного вживання в світі і Україні, що помінялось під час війни та який підхід до наркополітики є в Євросоюзі? 
  2. Правила етичного спілкування правників з та про людей, які вживають наркотики.
  3. Приклади порушення та захисту прав силами пара-юристів та юристів людини від представниці спільноти жінок, які вживають наркотики. Запрошена спікерка Вєлта Пархоменко, консультантка з адвокації гендерних питань Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю VOLNa
  4. Які права людей, які вживають наркотики порушуються найчастіше в Україні: аналіз результатів документування порушення прав та подач у договірні механізми ООН?
  5. Практика ЄСПЛ та практика національних судів щодо захисту прав і інтересів людей, які вживають наркотики в Україні.
  6. Множинна дискримінація в контексті людей, що вживають наркотичні речовини.

Хто спікерки?

  • Ганна Довбах, директорка Євразійської асоціації зменшення шкоди (EHRA), членкиня наглядової ради Міжнародного консорціуму з наркополітики (IDPC), учасниця координаційної команди Форуму громадянського суспільства Європейського Союзу з ВІЛ, ТБ та гепатитів, членкиня глобальної робочої групи зі співпраці НУО та UNODC, членкиня робочої групи ООН регіону Центральної та Східної Європи та Центральної Азії із декриміналізації ключових груп населення.
  • Лариса Гретченко, адвокатка, медіаторка, експертка з антибулінгу, керівниця Центру «Адвокат дитини» ВША НААУ, Голова Комітету з сімейного права НААУ, керівниця проєктів і програм та лекторка Вищої школи адвокатури НААУ, сертифікована тренерка/тьюторка навчальних курсів Програми Ради Європи HELP.

Модерує захід Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», правозахисник і тренер неформальної освіти, член Тренерського пулу Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE), експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Як взяти участь?

До 2 серпня заповніть коротку анкету. Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу.

Участь у вебінарі безоплатна. Учасники(-ці) заходу отримають сертифікат про участь.

Долучайтесь до Facebook-події вебінару.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, мейлом [email protected].

Також запрошуємо підписуватись на соціальні мережі Інкубатору демократичних ініціатив:

Facebook: https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

YouTube: https://www.youtube.com/@DII.Ukraine

Instagram: https://www.instagram.com/DII.Ukraine/

Telegram: https://t.me/DII_Ukraine

Вебінар організовано в межах проєкту «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп», що реалізується ГО «Інкубатор  демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).