ГО “Точка опори ЮА” розпочала проєкт на підтримку тих представників ЛГБТ-спільноти, які втратили роботу через пандемію COVID-19. Чому? Тому що рівень безробіття зараз скаканув через коронавірус, і ми точно впевнені, що ви знаєте людей, яким буде потрібна допомога з пошуку роботи.
У межах проєкту ми з нашими експертами надаємо юридичну та психологічну допомогу. А також проводимо вебінари із soft skills.
23 листопада 2020 року о 12:00 ми проведемо третій вебінар і поговоримо про можливості навчання за кордоном. Вчитись за кордоном – це: встановити контакти із колегами й колежанками з різних країн світу освоїти спеціальність, якої нема у вітчизняних університетах можливість отримати стипендію із повним покриттям витрат на навчання та проживання мати змогу стажуватись у профільній організації за кордоном й зарахувати період стажування як частину навчального часу.
Як саме можна навчатись за кордоном:
- пройти літню школу тривалістю в 2-3 тижні
- або вчитись на повній річній або дворічний програмі з повним покриттям витрат
- або ж зробити дво-, тримісячний курс за рахунок стипендії, а пізніше (за бажанням) довчитись декілька місяців до отримання диплома магістра.
Де шукати ці можливості й як подаватись? Про це ми розкажемо під час сесії! Ви дізнаєтесь про:
- корисні веб-сайти із найкращими можливостями найкрутіші програми у Норвегії, Польщі, Швеції, Угорщині та інших країнах
- найважливіші документи для подачі на стипендії секрети, як переконати донора, що саме ви достойні стипендії.
Головне – навчатись за кордоном, навіть у найдорожчих країнах світу – цілком реально!
Власним досвідом поділиться стипендіатка Swedish Institute Visby Programme (2019) та студентка дворічної магістерської програми Public health, Health Equality Гетеборзького університету (Швеція) Яна Товпеко.
Зареєструватись до участі у вебінарі можна за цим посиланням.
Лінк на вебінар зареєстрованим учасникам_цям буде надіслано напередодні вебінару.