Можливість оскаржувати рішення замовників є важливим елементом Системи публічних закупівель. З одного боку, це зменшує корупційну складову та дискримінацію учасників – а з іншого, підвищує якість закупівель та зміцнює саму систему.
Учасники, з метою захисту своїх прав та законних інтересів можуть подати на дії чи бездіяльність замовника вимогу або скаргу.
Подання вимоги є безкоштовним, а за подання скарги до уповноваженого органу справляється плата.
Про подання вимоги щодо умов закупівлі або тендерної документації, подання скарги та яку інформацію має містити ця скарга, про порядок та терміни оскарження процедури закупівлі в Антимонопольному комітеті України, практику ухвалених рішень, у яких випадках необхідно звертатися до суду та як підготувати позов зможете дізнатися на вебінарі: “Оскарження публічних закупівель”.
Спікер: Ганна Ільіна, координаторка ВІ “Активна Громада” в місті Одеса.
ЩО: вебінар “Оскарження публічних закупівель”
КОЛИ: 11 листопада о 16:00
МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/3FXFA45N2KJhp25Z7
Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.
Вебінар складатиметься з двох частин: теорії та практики.
Під час вебінару Ви дізнаєтеся:
- порядок подання та зміст скарги;
- процедуру оскарження закупівлі в АМКУ;
- як правильно скласти позов до суду.
Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,
телефон: +380961724018;
електронна пошта: [email protected]
Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.