Запрошуємо педагогів взяти участь у вебінарі, який відбудеться 15 вересня.
Коли: 15 вересня, 18:00
Де: онлайн, платформа zoom
Для кого: педагоги, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу, тренери з прав людини та громадянської освіти, класні керівники.
Експерт: Олександр Войтенко — історик, тренер неформальної освіти, автор посібників з громадянської освіти та прав людини.
Зміст вебінару: Нам лише здається, що минуле зберігається в архівах, книгах та підручниках. Воно продовжує жити навколо нас – у «мовчазних» будівлях наших міст, топонімах, меморіалах та непримітних пам’ятниках, назвах вулиць і у спогадах літніх людей.
Прогулянки містом, селом, якщо за ними – прихований задум, педагогічна ідея та певний план, розкриють раніше невідомі історії, розбудять замовклі голоси, змусять задуматися над проблемою: «А де ж я, на цій мапі пам’яті?».
На вебінарі ми разом поміркуємо про сучасні освітні можливості роботи зі складною темою збереження історичної пам’яті, вшанування пам’ятних подій. Сучасні технології у поєднанні з новими педагогічними ідеями можуть перетворити прогулянку містом та знайомими місцями на цікавий, змістовний та «живий» урок. Як підібрати відповідний матеріал, де знайти спогади про минуле, який можливий візуальний супровід – на ці та інші запитання спробуємо відповісти разом з учасниками.
Учасники отримають електронний сертифікат згідно вимог МОН.
Посилання на форму реєстрації тут.
Вебінар Олександра Войтенко «Пам’ять у просторі і часі» – це вже третій освітній онлайн-захід великого проєкту «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну», який ми проводимо у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки EVZ Foundation.