Вебінар-презентація “Інформаційні вкиди російсько-української війни”

Початок: 22.09.2022 о 19:00
Закінчення: 22.09.2022 о 20:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
НотаЄнота, Центр журналістської солідарності у Луцьку

Завершено

Facebook-публікація 940x788  пікс (79)
Вебінар-презентація “Інформаційні вкиди російсько-української війни”

Центр журналістської солідарності у Луцьку запрошує на вебінар-презентацію брошури “Інформаційні вкиди російсько-української війни”, який відбудеться у четвер, 22 вересня о 19:00. 

Під час заходу фактчекерка та засновниця ініціативи “НотаЄнота” Альона Романюк структуровано розповість про те, якими фейками, маніпуляціями та чутками атакували українців від 24 лютого, на кого розраховані різні типи вкидів і яких цілей намагаються досягнути окупанти. Окрім того, фактчекерка зверне увагу на кібератаки, фейкові документи, шахрайські схеми, ботоферми та ІПСО.

“Вебінар буде корисним як для журналістів-практиків так і для викладачів закладів освіти, – вважає співорганізатор заходу і керівник проєкту від Рівненського центру «Соціальне партнерство» Сергій Штурхецький. – Без перебільшення, сьогодні від усіх, хто працює і поширює інформацію залежить безпека нашої країни. Презентована брошура може використовуватися і як пам’ятка при роботі із джерелами інформації і як навчальний посібник для проведення уроків/тренінгів”.

Наприкінці заходу учасники отримають гайд із порадами з інформаційної гігієни. Усі, хто зареєструвався на вебінар, отримають на електронну пошту брошуру “Інформаційні вкиди російсько-української війни” із прикладами та порадами. Для отримання посилання на вебінар необхідно до початку вебінару заповнити онлайн-форму.  

Команда проєкту сподівається, що вебінар та брошура будуть корисні  вчителям, студентам, журналістам та усім, хто хоче дізнатися більше про те, як влаштований інформаційний простір в умовах війни. Організаційними партнерами вебінару є Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Центр журналістської солідарності у Луцьку.

Над матеріалами брошури працювали команди Рівненського центру «Соціальне партнерство» та ініціативи «НотаЄнота» під керівництвом Альони Романюк.