Подумайте про навколишній світ. Яку дію ви помітили чи почули, що щось змінило навколо? Це буде ваше домашнє завдання, і ми обговоримо це під час вебінару з Кірою Крейдерман «Діяти».
За допомогою платформи «Stories that move» ми обговоримо приклади дискримінації і виберемо форму протидії. Ми також обговоримо, що спонукає молодих людей до участі та як ми можемо бути тим мостиком, який мотивуватиме та допоможе реалізувати ідеї.
Які кроки допоможуть учням розробити власний план дій і отримати цінний досвід впливу на місцеві громади?
Кіра Крейдерман наведе приклади підліткових проектів в Україні, Молдові та інших країнах. Її проект “Джерела толерантності” – Молдова став переможцем міжнародного конкурсу у номінації “Діалог культур” Міністерства іноземних справ і інтеграції Австрії. Кіра – тренерка та експертка “Простору толерантності”, багаторічна директорка дитячого міжнаціонального табору “Джерела толерантості” – Молдова, джокерка театру громад, співавторка освітніх виставок “Моє місце” та “Разом”, навчально-методичних посібників “Memory walk” та “Полікультурика: як організувати міжкультурне навчання в школі”, психолог.
Зареєструйтесь для участі на сторінці Facebook Освітній центр “Простір толерантності”
За день до вебінару ви отримаєте на вказаний емейл листа з посиланням на вебінарну кімнату. Перевірте папку «Спам», бо іноді навіть важливі листи потрапляють до неї.
Stories that Move були розроблені під загальним керівництвом Дому Анни Франк (Нідерланди). Їх використовують партнерські організації та освітяни 7 країн світу. Проект з впровадження платформи в Україні реалізується Київським освітнім центром «Простір толерантності» у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту, Домом Анни Франк за підтримки фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». Педагоги, які після вебінару виконають завдання модулю “Діяти” впродовж 14 днів, отримають сертифікат “Новою поштою”. Дата: 5 лютого, 19:00