Запрошуємо 9 листопада на пізнавальний вебінар про український досвід стратегічного форсайту для публічного сектору.
За ініціативою Верховної Ради України та Лабораторії інноваційного розвитку Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні започатковано серію заходів для вивчення міжнародного досвіду використання стратегічного форсайту.
Системна робота з форсайтом у публічному секторі в різних країнах світу демонструє ефективність цього методу в державному управлінні, адже завдяки цьому інструменту якість політичних рішень зростає.
Нагадаємо, форсайт (foresight) — це прогнозування, використання сценаріїв та аналіз трендів у політичному процесі та стратегічному плануванні.
На двох попередніх вебінарах ми аналізували міжнародний досвід форсайту, розглядали практики роботи з майбутнім у Великій Британії та Північній Ірландії, в Естонії, а також дізнавались рекомендації міжнародних організацій щодо формування спроможностей стратегічного форсайту.
Переглянути запис 1 вебінару можна тут.
Переглянути запис 2 вебінару можна тут.
А вже 9 листопада ми разом з експертами поговоримо саме про український контекст і організацію процесу вироблення сценаріїв майбутнього для формування довгострокових пріоритетів державної політики, і, зокрема, розглянемо практичні кейси.
У програмі:
- Андрій Длігач, доктор економічних наук, футуролог, голова Advanter Group, співзасновник Центру економічного відновлення:
“Практичний кейс форсайту для державного сектору: процес, методи і результат”. - Валерій Пекар, український підприємець і викладач бізнес-шкіл. Співзасновник Громадянської Платформи “Нова Країна”:
“Уроки зі створення Комісії ВРУ з питань майбутнього”.
Модерують захід:
- Євген Килимник, керівник стратегічних досліджень, Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні
- Олексій Жмеренецький, народний депутат України
Коли: 9 листопада 2021 р.
Час: 16:00-18:00
Реєстрація: тут.
Для кого:
- Народні депутати України, зацікавлені в політиці майбутнього;
- Працівники Апарату Верховної Ради України, які займаються питаннями стратегічного аналізу та досліджень;
- Представники центральних органів виконавчої влади, які займаються питаннями стратегічного аналізу, розробки стратегій та державної політики;
- Представники аналітичних організацій, експерти та дослідники майбутнього.
Подія у facebook.