Вас цікавить, чим відрізняються державні служби від органів місцевого самоврядування? В чому різниця між громадськими активістами та місцевими депутатами? Хто має більше повноважень: місцева рада, голова чи виконком? Якщо ви хочете отримати відповіді на ці та інші питання, які пов’язані з управлінням в громаді, цей онлайн захід саме для вас.
ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” запрошує взяти участь у вебінарі “Управління в громаді”!
Коли: 18 вересня о 14:00.
Тривалість заходу: 1 година.
РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням.
Вебінар “Управління в громаді” – це навчання, де всім охочим допоможуть розібратися у питаннях повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування: як саме громадяни можуть не лише обирати своїх представників у місцеву владу, а й брати участь житті міста, села чи селища у міжвиборчий/виборчий період.
Вебінар спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (як відбувається управління в громадах). Важливо, щоб громадяни підвищували свої знання щодо сфер локальної політики, функцій та сфер відповідальності виборних осіб. А також, щоб вміли впливати на прийняття рішень місцевого значення.
Запрошуємо долучитися до вебінару активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх громадян, які зацікавлені у отриманні знань про управління громади.
Контактна особа:
Наталія Головач, координаторка ВІ “Активна Громада» міста Рівне.
Тел. +380 97 68 08 014
e-mail: [email protected]
Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.
Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.