Друзі, цей надскладний навчальний рік добігає кінця. У вас залишається місяць, щоб завершити навчальну програму, якимось чином оцінити учнів, зберегти який-неякий зв’язок, а можливо, навіть спланувати позанавчальні зустрічі і простір для спілкування. Бо мало хто з ваших учнів цього літа роз’їдеться по таборах та морях.
Тому найближчі 6 тижнів за підтримки проєкту «Пункт 7» ми будемо розмовляти з вами про важливе:
- як оцінювати учнів під час війни
- як організувати проєктну роботу в позанавчальний клас
- які конфлікти, пов’язані з війною, виникатимуть у ваших класах
- правила створення безпечного простору поза школою
- самопідтримка вчителя
- підлітки на канікулах
Вебінари цього курсу проходитимуть щочетверга о 17:00. І перший — «Як оцінювати учнів в умовах воєнного стану?» — відбудеться вже за 2 дні.
Коли: 5 травня, 17:00-18:30
Тренери: Олександр Войтенко та Мирослав Грінберг
Про що поговоримо:
Коли ми збентежені, постійно перебуваємо у стані невизначеності чи переживаємо стрес, оцінка ззовні частіше дратує, ніж додає сил та впевненості. Значення формальної оцінки нівелюється існуючими загрозами та відсутністю реального розуміння змін, що чекають. «Навіщо навчатися, коли навколо війна?!»
Але діти потребують успіху та чекають на похвалу. І під час війни ці потреби не знижуються, а навпаки – підвищуються. Але похвала буває різною. Безупинна або недоречна похвала може так само зруйнувати стійкість до невдач, як і безкінечна або безпідставна критика. А постійний успіх майже так само знижує здатність до опору незгодам, як і постійні невдачі.
Ми поговоримо про ефективність формативного оцінювання і про те, як перетворити похвалу на засіб підвищення життєстійкості дитини під час війни.
Для участі у вебінарі, будь ласка, заповніть форму реєстрації: https://forms.gle/oXg42QENFnsmA69A9
Захід відбувається за підтримки проєкту Point 7 «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7», який реалізується у партнерстві Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI ), Благодійного фонду Восток SOS та Громадської організації Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод