Громадські організації трудяться на благо суспільства, вирішують складні соціальні питання та підтримують державу в тих сферах, де вона сама не “витягує”. Вони приносять багато користі, та чи є від них шкода?
ГО теж можуть негативно впливати на навколишнє середовище. Як мінімізувати свій вплив на природу, дізнайтесь на вебінарі від консультантки з екоменеджменту бізнесу Юлії Маклюк.
22 грудня о 16:00 на завершальній зустрічі із серії “Бізнес та екослід” ви дізнаєтесь:
- Чи повинні ГО дбати про довкілля, якщо це не їхня основна спеціалізація?
- Чому фонди вимагають від ГО мати екологічну політику і як її розробити?
- Де взяти гроші на екоініціативи в офісі, коли ви неприбуткова організація?
- Як почати сортувати відходи і не покинути цю справу через місяць?
А допоможе вам заглибитись у тему та поділиться своїм досвідом екологізації громадської організації спеціальна гостя – Ксенія Дремлюженко. Пластунка та в.о. керівниці екологічної служби Пласту “Роззуй очі” розповість, як їй вдається розвивати екокультуру в 150-ох осередках організації одночасно. А ще про те, як не нашкодити рослинам і тваринам в походах чи на таборах.
Цей вебінар буде корисним для:
- засновників/ць, керівників/ць та менеджерів/ок неприбуткових організацій (громадських спілок, благодійних фондів, клубів, асоціацій, аналітичних центрів тощо);
- членів/кинь громадських об’єднань та активістів/ок соціальних рухів;
- менеджерів/ок із корпоративно-соціальної відповідальності;
- всіх, хто цікавиться темами сталого виробництва та споживання.
Бонуси:
1. Всі зареєстровані учасники/ці вебінару отримають підбірку товарів і послуг для сортування відходів в офісі з аналізом переваг/недоліків і цінами.
2. Троє із учасників/ць, зареєстрованих на вебінари серії “Бізнес і екослід”, виграють 3-годинну безкоштовну індивідуальну консультацію з екоменеджменту від Юлії Маклюк.
Вебінар проводиться в рамках проєкту “Навчання для зменшення екологічного сліду соціальних підприємств”, який підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.