Відкрита дискусія з грузинських реформ з Тамар Кордзая

Початок: 24.11.2015 о 10:00
Закінчення: 24.11.2015 о 12:00
Адреса:

Завершено

media
Відкрита дискусія з грузинських реформ з Тамар Кордзая

24 листопада, у Києві, відбудеться відкрита дискусія на тему «Грузинські медіа реформи: досвід для України». Початок о 10.00 год. Організатор – Інститут Медіа Права.

З огляду на актуальність втілення медіа реформ в Україні спеціальним гостем заходу стане пані Тамар Кордзая – депутат Парламенту Грузії, автор грузинського закону «Про мовлення», експерт з питань свободи слова, медіа, журналістської етики, а також активна учасниця команди розробників закону «Про персональні дані». Окрім того, пані Тамар працювала виконавчим директором громадської організації Georgian Charter of Journalistic Ethics.

Дискусія з обговоренням учасниками таких питань:

Демонополізація медіа ринку та прозорість медіа власності;
Реформа Суспільного мовлення;
Лібералізація інформаційного законодавства;
Роздержавлення друкованих ЗМІ

Досвід Грузії у впровадженні медіа реформ є доволі успішним і може виявитись корисним для його перейняття в Україні. Адже Грузія має підстави пишатися найбільш вільним та плюралістичним медіа середовищем із усіх країн Південного Кавказу. Загалом грузинські медіа вважаються незалежними від влади, фінансово прозорими та підзвітними не лише регулятору, а й суспільству. Інформація про власників грузинських медіа є загальнодоступною, як і про усіх фізичних осіб, які мають право на прибуток телекомпаній. Окремою віхою для Грузії стала реформа Суспільного мовника у 2009 році: як результат, запроваджені умови для політичної та фінансової незалежності Суспільного, отримання бюджетного фінансування залежно від розміру ВВП, а ефір наповнений суспільно значимим, рейтинговим контентом.

Робоча мова заходу: російська.

Час та тривалість заходу: 24 листопада 2015 р., 10.00 – 12.00 год, початок реєстрації о 9.30 год.

Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам. Для участі у заході необхідно зареєструватися, написавши листа на електронну адресу: [email protected]  до 20 листопада 2015 р. Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано повідомлення про підтвердження реєстрації.

Акредитація для ЗМІ: Інга Ткаченко, [email protected], 098 468 92 52

Захід проводиться за підтримки Шведського уряду через Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

Джерело: Інститут Медіа Права