Які ознаки дезінформації і чому ми в неї віримо? Де виникають фейки та маніпуляції? Яким джерелам інформації можна вірити і чому? Що робити із сумнівною інформацією? Як себе убезпечити у соціальних мережах?
Якщо хочете дізнатися відповіді на ці питання, то вам варто взяти участь у вебінарі для активістів «Інформаційна гігієна та безпека: як володіти перевіреною інформацією для своєї роботи». Відбудеться це навчання у понеділок, 27 червня, онлайн на платформі zoom.
Тренерка: Альона Романюк, медіа-експертка, журналістка, фактчекерка. Засновниця проєкту «НотаЄнота», авторка влогу «По той бік інфи», головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні», авторка і засновниця ініціативи «По той бік пандемії», екс-головна редакторка інформаційної кампанії «По той бік новин».
До участі в навчанні запрошуються волинські громадські активісти. Долучитися до заходу ви зможете тільки після реєстрації. Зареєстрованим буде надіслано запрошення на вказану електронну пошту. Кількість місць обмежена.
Довідково
Вебінар організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.