Українські історики – учасники проекту “LIKБЕЗ. Історичний фронт” разом із польськими колегами-істориками з Ягелонського університету ( м. Краків, Польща) проведуть в останній день київської сесії проекту Відкрита школа історії воркшоп “Польща-Україна – спільна історична спадщина, порівняння, уроки, взаємовідносини.”
Воркшоп буде проведено у формі відкритого дискусійного майданчику, де будуть обговорюватись важкі сторінки історії Україно-Польських відносин, те як вони впливають на сучасні Україно-Польські стосунки і те що нам треба робити для подолання наслідків минулих конфліктних ситауцій.
Склад учасників дискусії ще оновлюється і буде оприлюднений найближчим часом.
Воркшоп відбуватиметься в рамках сесії проекту Відкрита Школа Історії, це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та інтернет-порталу Likбез. Історичний Фронт.
Партнери проекту:
Інститут історії України НАН України,
Український інститут національної пам’яті,
Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка,
Національний Музей Історії України – НМІУ.
Проект відбувається за підтримки Адміністрація Президента України.
Автори популярного інтернет-проекту “LIKБЕЗ. Історичний фронт” – фахові історики, представники провідних наукових та освітніх установ України – проведуть у Києві сесію проекту Відкрита школа історії, котра включатиме в себе відкриті лекції, дискусії та круглі столи, до котрих може долучитись кожен охочий. Проект спрямовано на розвінчання історичної міфотворчості та ідеологізації історії. Інформація, яку отримають слухачі, допоможе орієнтуватися у тих історичних темах, що на сьогодні стають об’єктом маніпулювання під час інформаційної війни та політичних дискусій.
Проект є некомерційним та позаполітичним.
Сесія Відкритої школи історії відбуватиметься у Києві 20-22 листопада. Подія “Відкрита школа історії. Київська сесія” за лінком https://www.facebook.com/
Захід є БЕЗКОШТОВНИМ і долучитись може кожен охочий. Для зареєстрованих учасників проекту передбачено харчування, а для учасників з інших міст також поселення. Зареєстрований учасник, дає згоду працювати в робочих групах і готуватись до другого, аналітичного, етапу проекту Відкритої школи історії (реєстрація через он-лайн форму http://goo.gl/forms/
Подія у Фейсбуці