Війна повпливала на усі без винятку сфери життя українців, і громадянське суспільство не стало винятком. Перед деякими організаціями постав виклик релокації, інші шукають можливості для сталого розвитку активності і мережування для наближення перемоги. Саме тому ІСАР Єднання та Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) у партнерстві з Європейським центром некомерційного права Stichting (ECNL) запрошують лідерів, керівників та юристів організацій громадянського суспільства України, які зацікавлені в розширенні діяльності ОГС за межі території України на територію Польщі, доєднатися до воркшопу “Правові аспекти реєстрації та діяльності ОГС у Польщі”.
Захід відбудеться 30 травня об 11:00 онлайн на платформі ZOOM. До участі у воркшопі будуть запрошені тільки зареєстровані учасники. Зареєструватися просимо за посиланням: https://forms.gle/GnkYVjC2pNE6jSWm8. Із попередньою програмою події можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3Nv2kLw.
Воркшоп проводиться з метою презентації міжнародного досвіду реєстрації організацій громадянського суспільства в Республіці Польща та/або відокремлених закордонних філій в цій державі для сприяння розширення діяльності ОГС за межі території України, масштабування їхньої діяльності, збільшення можливостей для їхнього сталого розвитку та функціонування, а також більш ефективного мережування з закордонними неприбутковими організаціями. За підсумками воркшопу планується підготовка інформаційно-роз’яснювального матеріалу для українських ОГС та проведення низки точкових консультацій для груп українських ОГС.
У разібудь-яких додаткових питань прохання звертатися до Анни Ісічко, координаторки проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільтва України” ЦЕДЕМ поштою [email protected].
Цей захід організовано в рамках Акції “CSO Meter: Компас для сприятливого середовища та розширення можливостей ОГС”, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект реалізується Європейським центром некомерційного права Stichting (ECNL) та його партнерами: Антикорупційним центром Transparency International у Вірменії; ТОВ MG Consulting в Азербайджані; Інститут громадянського суспільства в Грузії; Асоціація Promo-LEX в Молдові; та Український центр незалежних політичних досліджень (УНЦПД). Цей захід організовано завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в рамках Проекту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського