Реєструйтеся та приходьте на воркшоп “Робота з даними в середовищі R”, який відбудеться 20 липня у Freud House (м. Київ, вул. Констянтинівська, 21). Початок заходу о 19:00 год.
Це другий з серії воркшопів по обробці даних.
На воркшопі ми покажемо, як здійснювати базові операції в R. А саме – завантажувати дані, робити різні операції (фільтрувати, обчислювати нові змінні, групувати та робити агрегації).
Всіх зацікавлених просимо приходити зі своїми ПК на яких попередньо потрібно встановити мову програмування R (https://www.r-project.org/), R Studio (https://www.rstudio.com/), бібліотеки dplyr, lubridate, ggplot2.
Для участі у воркшопі потрібно зареєструватися та отримати підтвердження участі.
Повчити нас згодився Андрій Газін (Texty.org.ua).
Участь у воркшопі безкоштовна.
Воркшоп здійснюєсться в рамках Проекту Apps4Cities.
Про Проект:
Разом з Techsoup ми хочемо попрацювати над тим, щоб цей процес відбувався в Україні правильно та ефективно, щоб різні середовища та команди взялись за розробку і впровадження різноманітних сервісів на базі міських даних. Щоб це сталось ми запланували багато роботи.
Ми хочемо почати з аудитів опублікованих даних міст України, щоб розуміти як іде процес відкриття та провести його якісніше.
Дана робота складається з ряду технічних і аналітичних завдань, таких як: підготовка переліку даних, що знаходяться у власності міста; описується зміст і формат кожного набору даних. Готуються рекомендації щодо подальшого розкриття даних (як за змістом і tech-wise) в рамках публічних консультацій.
Освіта і просвіта
Через серію онлайн і оффлайн зустрічей ми хочемо знайти співтовариства зацікавлених: громадських організацій, громадських активістів, незалежних засобів масової інформації та ін. Ми проведемо навчання по роботі з даними і розкажемо як це приводить до соціальних змін, спочатку в невеликих громадах і потім в усій країні.
Конкурс Apps4Cities Challenge.
Етапи Apps4Cities Challenge:
- В середині серпня ми запросимо всіх зацікавлених подавати свої ідеї додатків на конкурс, для первинного відбору.
- В кінці вересня 20 ідей які переможуть на інтернет голосуванні ми запросимо на хакатон, щоб попрацювати разом та створити прототипи.
- До листопада триватиме голосування за кожну із 20 ідей які згодяться працювати далі після хакатону
- Вже в кінці листопада ми разом з інтернет-голосуванням та журі відберемо чотирьох переможців, які отримають призи та пропозицію подальшої інкубації своїх проектів.
Організатори: Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup.
За підтримки: Національного фонду на підтримку демократії (NED) та Державного департаменту США.