Воркшоп: Залучення громади до обговорення чутливих тем і проєктів

Початок: 30.03.2023 о 14:00
Закінчення: 30.03.2023 о 16:00
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн

Завершено

workshop 6
Воркшоп: Залучення громади до обговорення чутливих тем і проєктів

У четвер, 30 березня, з 14:00 до 16:00 за київським часом запрошуємо на воркшоп про особливості залучення жителів і жительок громад до обговорення чутливих тем та проєктів. Під час події ми поговоримо про можливі стратегії залучення людей до обговорення питань розвитку соціально-культурної інфраструктури в умовах браку ресурсів; розвитку соціальної інклюзії в мультикультурних спільнотах; особливості залучення переселенок та переселенців; налагодження діалогу та порозуміння між різними групами населення в сфері захисту навколишнього середовища. 

Подія відбудеться онлайн у Zoom з синхронним перекладом між українською й англійською мовами. Для того, щоби взяти участь події та мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням

Війна руйнує економіку наших громад, посилює соціальні та економічні нерівності, має критичний вплив на довкілля. Одночасно із новими викликами, війна загострює соціальні, економічні та культурні конфлікти, які були актуальними і до повномасштабного вторгнення. Залучення громади до відновлення буде потребувати більш чутливих та інклюзивних механізмів участі. 

Одним з важливих етапів залучення є налагодження діалогу та взаємодії під час обговорення та прийняття складних рішень у ситуації конфлікту інтересів різних груп населення, непорозумінь або недовіри між різними акторами, а також посилення та підтримка тих груп населення, чий голос менш представлений в спільноті. 

Ця подія завершує серію воркшопів про партисипацію в громадах у контексті створення місцевих програм відновлення. Її організовано за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії через Програму «U-LEAD з Європою». Зміст події є виключною відповідальністю аналітичного центру Cedos та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.