Вступна онлайн-зустріч грантової програми UCSIRP

Початок: 23.02.2024 о 11:00
Закінчення: 23.02.2024 о 13:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP)
Вступна онлайн-зустріч грантової програми UCSIRP

23 лютого, команда IREX в Україні провела презентацію Програми Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства.

Говорили про:
- Деталі програми: цілі та механізми фінансування
- Деталі щодо подачі заявок
- Рекомендації, засновані на результатах дослідження UCSIRP
- Огляд проєкту “Вивчай та Розрізняй: інфомедійна грамотність”, модулі та діяльність якого можуть бути корисними для майбутніх партнерів UCSIRP.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням.

Посилання на Річне Оголошення Програми тут ви знайдете версію українською, а тут англійською мовами.

Звертаємо Вашу увагу, що у опублікованому раніше документі Річного Оголошення Програми українською мовою були змінені дати розгляду концептуальних записок для другого кварталу на наступні вірні: Дата розгляду – на 4 липня, 2024 року; Дата повідомлення – на 12 липня 2024 року. Документ Річного Оголошення Програми українською мовою було оновлено 4 березня 2024 року. Переглянути оновлений документ можна за посиланнями вище. 

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо Річного Оголошення Програми до або після подання заявки, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа: UCSIRP_FY24-APS-IREX-UCSIRP-01. Оновлення, включно з відповідями на всі запитання, надіслані нам електронною поштою, будуть регулярно публікуватися на сторінці UCSIRP на ресурсі Prostir та на сторінці IREX in Ukraine.

Бажаємо успіхів усім заявникам!

Команда UCSIRP
______________________________________________________________
Шановні партнери та представники організацій громадянського суспільства!

Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP), що фінансується Державним Департаментом США та адмініструється IREX, запрошує усіх зацікавлених, включно з представниками ОГС, взяти участь у вступній онлайн зустрічі Програми Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP), що пройде 23 лютого об 11:00. Щоб взяти участь у зустрічі, будь ласка, зареєструйтесь використовуючи цю форму до 10:00 23 лютого: https://forms.office.com/r/7n31LNEMvm
Під час зустрічі, ми обговоримо наступні теми:

Деталі програми: цілі та механізми фінансування
Деталі щодо подачі заявок
Рекомендації, засновані на результатах дослідження UCSIRP
Огляд проєкту “Вивчай та Розрізняй: інфомедійна грамотність”, модулі та діяльність якого можуть бути корисними для майбутніх партнерів UCSIRP

Будь ласка, зауважте: зустріч буде записана та надіслана усім учасникам, а також завантажена на ресурси Prostir та офіційну сторінку IREX in Ukraine, щоб усі потенційні заявники мали до неї доступ. Реєструючись та беручи участь в цій онлайн-зустрічі, ви даєте згоду на запис відео та обробку персональної інформації. 
Проте, Ви можете уникнути ідентифікації під час запису, вимкнувши звук, змінивши своє ім’я на екрані, щоб його не можна було ідентифікувати, вимкнувши відео, та не беручи участі в обговоренні.

Будь ласка, зверніть увагу: зустріч слугуватиме інформаційним інструментом перед офіційним оголошенням про збір заявок, який буде поширений пізніше цього тижня. Будь ласка, слідкуйте за сторінкою IREX in Ukraine та публікацією на Prostir – https://www.prostir.ua/event/vstupna-onlajn-zustrich-hrantovoji-prohramy-ucsirp/ – щоб дізнаватись про усі оновлення щодо програми, включно із запитаннями та відповідями, які будуть опубліковані на цих двох платформах.

Про Програму:
Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP), фінансується Державним Департаментом США та адмініструється IREX. IREX шукає потенційних партнерів серед ОГС, які втілюють види діяльності, направлені на розбудову стійкості до дезінформації та пропаганди. Ці види діяльності націлені на сприяння розробки нестандартних підходів до протидії дезінформації, усунення прогалини в існуючих підходах до протидії дезінформації та/або налагодження зв’язків з новими бенефіціарами або в нових просторах, наприклад, онлайн або в нових спільнотах.