Викладачів запрошують на відкритий семінар нідерландського експерта зі змішаного навчання

Початок: 05.10.2017 о 10:00
Закінчення: 05.10.2017 о 13:00
Адреса: вул. Козельницька, 2а, Львів,
Місце: Центр Митрополита Андрея Шептицького

Завершено

5.10.
Викладачів запрошують на відкритий семінар нідерландського експерта зі змішаного навчання

Для чого і чому застосовують технології в освіті та чи готові Ваші навчальні курси до викликів освітніх ландшафтів 21 століття? Центр навчальних та інноваційних технологій УКУ запрошує на відкритий семінар Нінке де Йоннг, професорки кафедри освітнього розвитку та досліджень Маастрихтського університету (Нідерланди). Захід відбудеться 5 жовтня.

Нінке де Йоннг – експертка у розробці навчальних програм, а також організації навчального процесу методом змішаного навчання. Під час семінару «Як впровадити «змішане навчання»: інноваційні та традиційні форми» експерт розповість про проблемно-орієнтоване навчання, що реалізується методом змішаного (поєднанням онлайн-складової та форми взаємодії викладача і студента в аудиторії).

Дата: 5 жовтня 2017 (четвер)
Час: 10.00 – 13.00
Місце: Конференц-зал 127, Центр Митрополита Андрея Шептицького, УКУ, вул. Козельницька, 2А

Участь безкоштовна. Реєстрація на захід обов’язкова (кількість місць обмежена).

Серед питань семінару: інтеграція онлайн-сесій у традиційні курси, а також використання освітньої технології «перевернутого класу» в навчальному процесі, навчання із використанням сферичного відео та VR-окулярів. Доповідачка покаже приклади власних курсів та продемонструє застосування вищезгаданих методів та технологій в них.

Захід організовується у рамках проекту Українського Католицького Університету «Простір освітніх ініціатив».

Довідка

Нінке де Йоннг – професорка кафедри освітнього розвитку та досліджень Маастрихтського університету (Нідерланди). Експертка у розробці навчальних програм, а також організації навчального процесу методом змішаного навчання. Член робочої групи “Педагогічний дизайн та е-навчання” на Факультеті охорони здоров’я, медицини та наук про життя Маастрихтського університету. Бере активну участь у реалізації міжнародних проектів із онлайн-навчання, в т.ч. розробки масових онлайн-курсів.