Презентація дослідження на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)» відбудеться 27 березня 2018 року в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ».
Експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства оцінять переваги для українського бізнесу від впровадження європейських правил технічного регулювання, а також перешкоди, що заважають цьому процесу. Обговорюватиметься залучення міжнародної технічної (фінансової) допомоги для підтримки малих та середніх підприємств в Україні. Експерти також проаналізують можливість створення аграрних, туристично-рекреаційних кластерів в Луцьку, Сумах, Полтаві, Чернігові, Львові та Україні загалом за результатами зустрічей з представниками малих та середніх підприємств, фермерських господарств, органів влади та громадськості. Захід проходитиме за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».
До участі запрошуються журналісти, представники органів влади та експерти.
Що? Прес-конференція «Як впроваджується європейська система технічного регулювання в Україні?»
Де? м. Київ, прес-центр УКРІНФОРМу, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх.
Коли? 27 березня, початок об 11.00
Спікери заходу:
- Ольга Квашук – менеджер європейської програмної ініціативи МФ «Відродження»
- Тетяна Васильківська – експерт-радник з питань економіки, маркетингу, менеджменту, комплексного управління якістю (сільськогосподарський консалтинг)
- Тетяна Тимошенко – голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України
- Олексій Остапенко – заступник керівника Координаційної ради Української інноваційно-технологічної платформи «Еко – Енерго – біоекономіки»
- Марина Козловська – тимчасовий експерт з питань секторальної політики Проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U)
- Людмила Чабак – директор проектів Сіверського інституту регіональних досліджень, кандидат філософських наук
- Юрій Кабаков – директор Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості, кандидат технічних наук
- Олександра Правдива – міжнародний економіст, інвестиційний консультант і аналітик, ключовий експерт ГО «Клуб економістів»
За додатковою інформацією звертайтесь до: Людмили Чабак, тел. 0669783411.
Довідкова інформація:
Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) – майданчик громадських організацій, профспілок та роботодавців, які об’єдналися, щоб впливати на виконання Угоди про асоціацію.
УС ПГС моніторить виконання Угоди, готує аналітику, а також рекомендації для українських і європейських органів влади та інших стейкхолдерів.
Українська сторона складається з 15-ти осіб, які спільно з представниками Європейського економічного і соціального комітету утворюють Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС. Платформа є одним з органів асоціації відповідно до статей 469-470 Угоди.
УС ПГС спирається на роботу 6 тематичних робочих груп, які об’єднують понад 240 організацій.
Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП) – це мережа з понад 200 громадських організацій України, метою якої є відстоювання українських інтересів в рамках Східного партнерства.
Платформа створена в 2011 році та входить до Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, що об’єднує громадські організації України, Грузії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, а також ЄС.
УНП готує аналітику, організовує дискусійні заходи, інформує громадськість про потенціал та виклики Східного партнерства, представляє інтереси українського громадянського суспільства в рамках Форуму, доносить свою позицію до українських та європейських органів влади.
Громадські організації УНП працюють в 5 робочих групах за напрямами та пріоритетами Східного партнерства.
Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».