25 січня у Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудеться презентація методики оцінки потенціалу відновлювальних джерел енергії Хмельниччини. Методику розробили експерти громадської організації «Екоклуб» спільно з Хмельницьким енергетичним кластером за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія». За цією методикою у 2019 році буде проведено комплексний аналіз джерел «зеленої» енергетики Хмельницької області. Ми прагнемо інтегрувати ці результати в нову стратегію регіонального розвитку області, яку планують прийняти у 2020 році.
За підсумками заходу буде запропоновано дорожню карту спільних дій у цьому напрямку з учасниками Хмельницького енергетичного кластеру, а також підписано меморандум з новими учасниками кластеру.
Запрошуємо представників ЗМІ
Що? Круглий стіл «Презентація методики оцінки потенціалу відновлюваних джерел енергії: як порахувати енергоресурси громади»
Де? Хмельницька обласна держадміністрація (кабінет № 114).
Коли? 25 січня з 11:00 до 13:00
Учасники круглого столу:
- Степан Кушнір, голова правління ГО «Хмельницький енергетичний кластер»
- Олег Козачук, в.о. генерального директора АТ «Хмельницькобленерго»
- Юлія Усенко, голова «Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку»
- Представники ТОВ «Індіан Солар» та ТОВ «Блусан Україна»
Акредитація для ЗМІ: 096 945 02 51, Степан Кушнір.
Довідково:
Круглий стіл проходитиме у рамках проекту «Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області», який реалізує громадська організація «Екоклуб» у партнерстві з Хмельницьким енергетичним кластером під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Проект спрямовано на комплексний аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії в Хмельницькій області та оновлення її стратегії розвитку у цій сфері. Задля ефективного моніторингу потенціалу «зеленої» енергетики області важливо забезпечити участь усіх сторін у цьому процесі – громадськості, влади, бізнесу, науковців та ЗМІ. Досягти цього можливо завдяки взаємодії на базі платформи – Хмельницький енергетичний кластер. До складу учасників кластеру входить більше десятка організацій, які представляють різні зацікавлені сторони.