Запрошуємо долучитися до онлайн-заходу “Зелена хімія: інноваційні підходи до створення нових продуктів”, який відбудеться у рамках Міжнародної конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Дата та час: 27 вересня 2023 р. з 15:00-16:30
Місце проведення: онлайн, платформа Zoom
Мова заходу: українська та англійська (синхронний переклад)
Реєстрація: тут
Участь у заході безкоштовна
Головні теми заходу:
- застосування принципів зеленої хімії для підвищення екологічної безпечності виробництва;
- хімічний лізинг – інноваційний бізнес-підхід;
- презентація Глобальної програми інновацій та мереж у зеленій хімії (GreenChem);
- впровадження курсу із зеленої хімії у навчальну програму.
Захід буде відкритим для всіх учасників Міжнародної конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Також до участі запрошуються експерти та дослідники з центральних та місцевих органів влади, підприємств, експертних організацій, бізнес-асоціацій, громадських організацій, освітніх та науково-дослідних установ, які цікавляться питаннями:
- зеленої хімії;
- хімічного сектору;
- промисловості;
- циркулярної економіки;
- охорони довкілля.
Онлайн-захід організований Центром ресурсоефективного та чистого виробництва у партнерстві з Центром зеленої хімії та зеленої інженерії Єльського університету (США) рамках проєкту ЮНІДО «Глобальна програма інновацій та мереж у зеленій хімії» (GreenChem), який фінансується Глобальним екологічним фондом (GEF).
Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського організовується хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
* Глобальна програма інновацій та мереж у зеленій хімії (GreenChem) має на меті посилити раціональне управління промисловими хімічними речовинами та відходами шляхом впровадження ефективного контролю, скорочення та/або ліквідації відходів, а також, зокрема, розширити застосування рішень зеленої хімії щодо СОЗ та заміни ртуті шляхом розбудови потенціалу, впровадження інновацій та створення глобальної мережі зеленої хімії, що сприятиме підвищенню обізнаності, підтримці та впровадженню рішень у сфері зеленої хімії.