Запрошення до відбору учасників тренінгу «Моніторинг та оцінка в проектній діяльності»

Початок: 23.11.2015
Закінчення: 26.11.2015
Адреса: вул. Лариси Руденко, 3а, Київ, Київська, Україна
Місце: офіс АДРА України
АДРА України E-mail: [email protected]

Завершено

Team Of Three Orange People Holding Hands And Standing On Blue Puzzle Pieces, With One Man Reaching Out To Connect Another To Their Group Clipart Illustration Graphic
Запрошення до відбору учасників тренінгу «Моніторинг та оцінка в проектній діяльності»

АДРА України запрошує взяти участь у відборі учасників тренінгу «Моніторинг та оцінка в проектній діяльності». Конкурс проводиться для представників неурядових організацій, які працюють з вимушено переміщеними особами або в сфері подолання наслідків військового конфлікту у зоні АТО.

Цільова група учасників тренінгу: фахівці з моніторингу та оцінки, керівники організацій, менеджери/керівники проектів.

Тренінг проводиться в рамках проекту з посилення організаційної спроможності неурядових організацій відповідати на виклики, пов’язані з військовим конфліктом на сході України. Проект підтриманий Міжнародним Вишеградським Фондом і передбачає проведення серії тренінгів з проектного менеджменту, збору та оцінки потреб, організації волонтерської діяльності, моніторингу та оцінювання, а також передбачає навчальні візити до партнерських організацій: АДРА Чехії, АДРА Словацької Республіки та Польської гуманітарної місії.

Мета тренінгу:

Посилення спроможності місцевих НУО в реалізації проектів, спрямованих на допомогу людям, які постраждали від військового конфлікту в Україні, шляхом забезпечення ефективного моніторингу та оцінки в проектах та організації в цілому.

Завдання тренінгу:

  • систематизувати та поглибити знання з моніторингу та оцінки;
  • розглянути місце та роль моніторингу та оцінки в процесі розробки та реалізації проектів;
  • вивчити системні підходи, методи та інструменти для збору інформації, моніторингу та оцінки;
  • розглянути процедурні аспекти моніторингу та оцінки;
  • вивчити принци архівування моніторингової інформації.

 Під час тренінгу буде розглянуто теорію системного підходу до моніторингу та оцінки для програм і проектів. Теоретичні концепції будуть поєднані з практикою, відтак учасники зможуть ознайомитись зі звітністю та процесом моніторингу і оцінки. В основі інформації, яку тренери Erszebet El Charbaji   і Dávid Gál, будуть подавати під час тренінгу, лежить наукова тематична література, а також власний практичний досвід залучення ресурсів, експертизи конкретних проектів та менеджменту неурядових організацій загалом, забезпечення моніторингу та оцінки. Такий досвід може бути адаптований до різних контекстів та організацій.

Тренери: 

Dávid Gál – директор міжнародних програм Баптистська служба милосердя Hungarian Baptist Aid, що є однією з найбільших гуманітарних організацій в Угорщині. Більше 16-ти років Дейвід  працює в гуманітарних програмах і володіє досвідом написання та реалізації проектів з допомоги і розвитку в різних країнах: Афганістані, Камбоджі, ДР Конго, Гаїті, Індії, Ірані, Косово, Македонії, Малаві, М’янмі, Пакистані, Філіппінах, Румунії, Сербії і Чорногорії (Югославіі), Шрі-Ланці, США, В’єтнамі і Західній Сахарі (Алжирі), Південному Судані. На даний час Девід здобуває ступінь магістра в галузі міжнародних гуманітарних дій в Університеті Фордхам в Нью–Йорку, в цей же час викладає в М’янмі, Грузії та в кількох університетах в Угорщині.

Erszebet El Charbaji радник з питань розбудови інфраструктури в міжнародній агенції Adam Smith International, яка спеціалізується на розробці проектів економічного зростання та реформах державного апарату. Erszebet El Charbaji  володіє значним досвідом у визначенні та проведенні досліджень, розробці та впровадженні програм та проектів – як комерційних, так і неурядових та соціальних.

Умови участі у тренінгу:

Участь у тренінгу є безкоштовною. Для участі у конкурсі відбору учасників тренінгу необхідно до  17.00 год. 16 листопада 2015 р.:

  • заповнити українською або російською мовоюон-лайн анкету
  • надіслати на [email protected] лист від керівника організації стосовно гарантій присутності делегованого учасника на всі дні тренінгу з 9.00 год до 18.00 год. У темі листа вказати «Моніторинг та оцінка в проектній діяльності».

NB!

  • Анкети, заповнені не в повному обсязі, розглядатись не будуть.
  • Якщо щодо Вашої кандидатури буде прийнято позитивне рішення стосовно участі в заході, − Вам ОБОВ’ЯЗКОВО надійде лист-запрошення не пізніше 19-го листопада 2015 року.
  • Звертаємо Вашу увагу на те, що робочі години тренінгу з 9.00 год. до 18.00 год. Запізнення та пропуски не допускаються. У разі запізнень на початок тренінгу більше ніж на 30 хв., а також пропусків у відвідуванні тренінгу, учасники не будуть допущені до тренінгу, а також не зможуть отримати сертифікати.

Організаційні аспекти:

Тренінг буде проводитись в м. Києві. Дата проведення: 23-26 листопада 2015 року. Учасникам тренінгу оплачуються обіди з перервами на каву, для іногородніх учасників забезпечується поселення та буде відшкодована вартість проїзду (автобусом або поїздом плацкарт/купе) в обидва напрямки за наявності проїзних квитків та за умови постійної присутності на тренінгу. Вартість квитків СВ, Interсity 1 класу та квитків на літак не відшкодовується.

Контактна особа:

У разі виникнення запитань просимо звертатись до Анатолія Ніштука за електронною адресою: [email protected].