Відкриваємо останній в цьому році набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.
Метою тренінг-курсу є надання учасникам знань та практичних навичок з психологічної підтримки, відновлення ментального здоров’я та запобігання загрозливих наслідків, спричинених війною, з подальшим повернення постраждалих осіб до мирного цивільного життя.
Тренінг-курс складається з трьох чотириденних тренінгів, логічно поєднаних між собою.
Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях за стандартами МПК-IASC. Він включає в себе стратегії, практики та методики, спрямовані на реабілітацію постраждалих громад та індивідів.
Другий тренінг охоплює техніки Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції, спрямованих на допомогу особам у кризових ситуаціях.
Третій тренінг присвячено Навичкам психологічного відновлення – це модульний підхід до допомоги дітям, підліткам, дорослим і сім’ям протягом тижнів і місяців після травмуючої події, який застосовується вже після того, як була надана перша психологічна допомога, або якщо потрібно більш серйозне втручання.
Графік проведення тренінгів:
- перший – з 24 по 27 жовтня 2024 року,
- другий – з 15 по 18 листопада 2024 року,
- третій – з 8 по 11 грудня 2024 року.
Усі заходи відбудуться у місті Тернопіль. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх тренінг-частинах курсу. Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 години 16 жовтня 2024 р. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 17 жовтня на електронну адресу відібраних кандидатів/-ок.
За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Діани за електронною адресою [email protected]
Тренінг-курс проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.