Збитки централізованому опаленню через війну: оцінка та можливості відновлення

Початок: 09.06.2022 о 10:00
Закінчення: 09.06.2022 о 11:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Централізоване теплопостачання (4)
Збитки централізованому опаленню через війну: оцінка та можливості відновлення

Екоклуб та Екодія запрошують на вебінари “Збитки централізованому опаленню через війну: оцінка та можливості відновлення”.

262 котельні централізованого теплопостачання були зруйновані російськими військами за три місяці уже неприхованої війни. Ступінь їх пошкодження різний – від вибитих вікон до повної руйнації. Лише у Харкові збитків зазнали 26 котелень. Водночас централізоване теплопостачання лишається найефективнішим способом опалення для багатоквартирних будинків у густонаселених громадах. 

Зараз громади мають прийняти виклик – до наступного опалювального сезону відновити центральне теплопостачання і напрацювати шляхи його розвитку так, щоб підвищити якість послуг. Також це можливість перевести центральне опалення міста на відновлювані джерела енергії, що посилить енергонезалежність, розвиватиме місцеву економіку та пом’якшуватиме кліматичну кризу.

Під час вебінарів поговоримо із представниками громад, наскільки постраждало та яких збитків зазнало централізоване опалення, які плани вони мають на відновлення та які можливості українським громадам пропонують експерти з Данії.

Дата і час: 9 та 10 червня*, початок об 10:00 

Анкета для реєстрації: тут

Реєстрація триває до 5 червня включно. 

*Організатори розглянуть анкети зареєстрованих та надішлють запрошення на зустріч в один із цих днів, залежно від критеріїв внутрішнього розподілу.

Модератор: Дмитро Сакалюк, експерт ГО “Екоклуб” з енергетичних проектів.

Експерти: Олексій Тихонов, куратор київської міської програми «70/30», радник заступника голови КМДА. 

Учасники із Данії уточнюються. 

Під час події буде синхронний переклад.

Захід відбудеться у рамках проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”. Це трирічний спільний проєкт Екоклубу, Екодії та міста Мирноград, який фінансується коштом Європейської комісії.  А також у рамках проекту “Зміцнення мережі ГО “Ekonet” за підтримки “Хліба для Світу” та інформаційної підтримки Біоенергетичної асоціації України.