Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на презентацію другої хвилі міжнародних субгрантів в рамках нової програми ZMINA: Rebuilding. Під час події учасники ознайомляться з умовами, правилами та положеннями фінансування проєктів, дізнаються про структуру та особливості заповнення заявки. Презентація відбудеться у Києві.
Програма ZMINA: Rebuilding підтримує створення та демонстрацію проєктів, що відображають перехід від воєнного часу до післявоєнної відбудови в Україні, будують бачення майбутнього, демонструють стійкість у воєнний час, сприяють дискусіям, обміну досвідом та знаннями про післявоєнну відбудову та відновлення.
Обрані проєкти мають представляти роботи, які сприяють розвитку публічного дискурсу на тему відновлення: ідентичностей, соціальних норм, спільнот, відносин, спільного бачення, інфраструктури тощо.
Ця міжнародна співпраця має підвищити видимість українських митців та можливостей створення культурного продукту в інших країнах Креативної Європи, а також підвищити авторитет та обізнаність про українські культурні та креативні організації в інших країнах. Проєкти мають привносити нові спільні перспективи в український та європейський культурні та креативні сектори.
Розклад:
- Київ, 01.03.2024, 10:00—16:00, Конференс-хол, Хрещатик 25
Після проведення воркшопу, зареєстрованим учасникам буде надано відповідні матеріали.
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ має можливість відшкодувати вартість проїзду автобусом чи поїздом для участі в офлайн-воркшопах учасникам з інших міст. Для цього необхідно надати офіційний лист-обгрунтування з описом вашої мотивації для участі у воркшопі на електронну поштову адресу [email protected] — не пізніше, ніж за 3 робочі дні до початку події.
Подія в Києві буде транслюватися онлайн на платформах YouTube та Facebook.
Реєстрація на подію обов’язкова! Для реєстрації на воркшоп переходьте за посиланням.
ZMINA: Rebuilding — це проєкт, який співфінансується програмою ЄС «Креативна Європа» в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів. Проєкт є результатом співпраці між фондом ІЗОЛЯЦІЯ (Україна), мережею Trans Europe Halles (Швеція) та організацією Malý Berlín (Словаччина).